O nas

Stomatologia Grzesiak jest firmą rodzinną działającą nieprzerwanie od roku 1969. To już 50 lat zawodowych doświadczeń przekazywanych sobie wzajemnie i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Naszym celem zawsze były i są kompleksowość i najwyższe standardy wykonywanych procedur medycznych oraz pełne zaangażowanie w kontakcie z naszymi pacjentami. Uczestnicząc w kursach i konferencjach bierzemy udział w ustawicznym dokształcaniu się, a zdobytym doświadczeniem zawodowym chętnie dzielimy się z młodszymi dentystami. Nasz personel jest wysoko wykwalifikowany, lekarze posiadają specjalizacje, a asystentki są absolwentkami szkół asystentek i higienistek stomatologicznych. Pomieszczenia naszego zakładu są przyjazne dla pacjentów oraz dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Oferujemy naszym pacjentom pełny zakres leczenia stomatologicznego. Naszym celem jest, aby wszelkie wykonywane zabiegi odbywały się bezbólowo i komfortowo! Uzyskujemy to między innymi dzięki zastosowaniu urządzenia do wykonywania komputerowych znieczuleń miejscowych w stomatologii.

Pomagamy zachować na długo zdrowe zęby i dziąsła wykonując szereg zabiegów profilaktycznych w ramach naszego Gabinetu higieny. Edukujemy naszych pacjentów jak codziennie dbać o zęby w domu.

Aby zęby były nie tylko zdrowe, ale i piękne rozwijamy stomatologię estetyczną: wybielanie zębów, wysoko estetyczne wypełnienia, licówki, współpraca z ortodontą.

Kiedy konieczne jest leczenie robimy to bezboleśnie: stomatologia zachowawcza, endodoncja. Stosujemy światłoutwardzalne materiały kompozytowe do wypełnień.

Używając mikroskopu mamy lepszy wgląd do wnętrza zęba.

Dysponujemy pracownią rentgenowską wyposażoną w radiowizjografię, rentgen pantomograficzny i tomografię cyfrową 3D.

Dzięki doświadczeniu klinicznemu wykonujemy wiele zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i periodontologii.

Wielospecjalistycznie pomagamy pacjentom z chorobami przyzębia.

Chcąc jesze bardziej poprawić efekty leczenia oraz komfort pacjentów stosujemy w wielu przypadkach diodowy laser stomatologiczny.

Kiedy zachodzi konieczność uzupełnienia brakujących zębów robimy to stosując rozwiązania dostosowane do wymagań i możliwości naszych pacjentów.